Mama na zawsze

                Mama to istota niezwykła. Osoba, która jest w stanie poświęcić dla swojego dziecka wszystko, łącznie z własnym życiem. To ona jest przy nas zawsze, kiedy potrzebujemy pomocy i przytulenia, ale także wspiera nasze działania i cieszy się sukcesami.

                Mama kocha bezinteresownie i bezwarunkowo. Dopiero kiedy dorastamy i sami mamy dzieci, zaczynamy to rozumieć… Po co było to wszystko… Te wszystkie drobiazgi, które w dzieciństwie doprowadzały nas do szału… Po to, żebyśmy wyrośli na dobrych i mądrych ludzi.

                Dziękuję Ci Mamo za to… ❤

                Nie wszyscy mają takie szczęście jak ja. Nie mogą cieszyć się swoją mamą, patrzeć jak staje się babcią. Wiele bliskich mi osób straciło swoje mamy – nie wyobrażam sobie ich cierpienia… Ja nawet nie potrafię o tym myśleć. Mama jest na zawsze mamą i nawet w dorosłym życiu, jedną z ważniejszych osób.

                Pamiętam, jak pewnego dnia dotarło do mnie, małego dziecka, że rodzice kiedyś umrą… Ta myśl przerażała mnie kiedyś i przeraża mnie nadal, chociaż sama jestem już dorosła i mam własne dzieci. To w dużej mierze dzięki naszym rodzicom jesteśmy tacy jacy jesteśmy, to oni tworzą podwaliny.

                I jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości, a piszę to mając podwójną perspektywę (jako mama i jako córka), co do miłości waszych mam, to powiem, że nie ma bardziej szczerego i czystego uczucia. Co więcej, ta relacja nigdy nie przemija, zmienia się, przechodzi przez różne etapy życia, ale zawsze jest tak samo wspaniała.

                Doceniajcie swoje mamy, a dziś w tym szczególnym dniu pamiętajcie, żeby cieszyć się ich obecnością, bo nigdy nie wiemy, kiedy ich zabraknie.

                Wszystkim Mamom z okazji ich Święta przesyłam olbrzymie buziaczki.

 

                Dzisiejszy post z najpiękniejszymi życzeniami dedykuję mojej kochanej Mamusi ❤  

 

Zapraszam do dzielenia się
  •  
  •  
  •  
  •  

Dodaj komentarz

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify GooglePlus Client ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for GooglePlus Login to work

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.