Po prostu sukienka

     Sukienka to moim zdaniem najwspanialsza rzecz z damskiej garderoby. Ubranie, które sprawia, że fajnie jest być dziewczyną.

     Można wyglądać w niej fantastycznie, nie starając się zbytnio. Wystarczą dobre buty i wyglądamy bosko w każdej sytuacji.
To esencja kobiecości, która potrafi nadać charakteru lub złagodzić „ostrą” osobowość, pomaga wyrazić siebie, a dobrze skrojona podkreśla atuty i tuszuje braki…
Ta o ciekawym kroju lub niebanalnym wzorze, nie potrzebuje dodatków, najlepiej prezentuje się w towarzystwie pięknych szpilek.
 
     Ja niezmiennie wspaniale czuję się w sukienkach. Elegancko, ponętnie, a przy tym bardzo wygodnie. ?
 
     A fajny wygląd rano w lustrze powoduje, że dzień upływa milej, stajemy się profesjonalne i fajne, częściej słyszymy komplementy.
 
     Poniżej zamieszczam moje dwa ulubione kroje, ale na pewno każda z nas ma taki fason, w którym wygląda jak milion dolarów, trzeba tylko pokombinować, pomierzyć. Wszystkie jesteśmy piękne i wartościowe, tylko musimy to wyeksponować. ?
 
 
 
 
 
     Ciekawa jestem Waszych sukienkowych typów, bo każda z nas jest inna i w czym innym pięknie wygląda i to jest w tym wszystkim najwspanialsze, bo miło jest popatrzeć na kogoś, kto czuje się świetnie w zupełnie innym stylu niż my. ?
Zapraszam do dzielenia się
  •  
  •  
  •  
  •  

Dodaj komentarz

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify GooglePlus Client ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for GooglePlus Login to work

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.